ARTVİN (İGFA) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, Artvin ile birlikte tarihi bir başarı elde ettiklerini söyledi. Artvin Belediye Başkanlığını kazanan Bilgehan Erdem ile Hopa Belediye Başkanlığı yarışını kazanan Utku Cihan’ı tebrik eden Aydemir, “Hopa’da partimiz yüzde 55’in üzerinde oy aldı. Belediye Başkanımız Utku Cihan rakiplerine fark atarak sandıkta zafer kazandı. Tüm Türkiye ile Artvin’de de siyasetin rengi değişti. Bir anlayış değişti. Vatandaşımız, hayat pahalılığına, kayırmacılığa, talana, israfa ‘yeter’ dedi, değişime oy verdi. Halkımızla birlikte büyük bir tarih yazdık. Dayanışmayı büyüttük, umudu inşa ettik. Artık bambaşka bir Hopa’ya, bambaşka bir Artvin’e ve Türkiye’ye uyanacağız. Hep birlikte daha güzel günler yaşayacağız” ifadelerini kullandı.
Related Posts
Amasya’nın Taşova ilçesinde AK Parti Seçim İrtibat Bürosu açıldı
Amasya’nın Taşova ilçesinde AK Parti Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, Taşova halkının AK Parti’ye büyük destek vereceğini belirtti. AK Parti Taşova Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk ise hizmetlerine devam edeceklerini söyledi.
Resmi açıklama geldi! İşte Ozan Tufan’ın Trabzonspor’a maliyeti
Transfer döneminin hızlı takımı Trabzonspor, İngiltere Championship ekibi Hull City’den kadrosuna kattığı Ozan Tufan’ın bonservis bedelini ve alacağı maaşı açıkladı. BONSERVİSİ 2 MİLYON EURO 29 yaşındaki futbolcuyla 3+1 yıllık sözleşme imzalayan …
Vakıflar Genel Müdürlüğü’nden 81 ilde iftar sofrası
Ramazanın ruhunu yansıtan bu etkinlik, ilk olarak 2022’de 25 ilde başlatılmış ve bu yıl tüm illere yayılmıştır. Bölge müdürlükleri tarafından organize edilen iftar yemekleri, sıcak yemek mutfaklarında pişirilen menülerden oluşmaktadır. İftar yemeği …