Aşkları bile evliliklerini kurtaramadı! Ben Affleck ilk kez alyanssız görüntülendi

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları ‘Gigli’ filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

2005’te Jennifer Garner ile nikah masasına oturan ve üç çocuk sahibi olan Affleck, 2018’de eşinden boşanmıştı. Lopez ise 2004’te dünyaevine girdiği, ikiz çocuklarının babası Marc Anthony ile 2014’te yollarını ayırmıştı.

YILLAR SONRA BİR ARAYA GELDİLER

İkili, 2021’de kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü çiftin, Lopez’in geçen hafta 2024 Met Gala’ya tek başına katılmasını ardından boşanmanın eşiğinde olduğu iddia edildi.

“BOŞANMAYA DOĞRU GİDİYORLAR”

InTouch’a konuşan bir kaynak; “İlişkileri bitti. Boşanmaya doğru gidiyorlar ve bunda Ben’in suçu yok! Ben şu anda işine ve çocuklarına odaklanıyor. Muhtemelen iki yıl boyunca aradıkları rüya evlerini satmak zorunda kalacaklar. Birbirlerini sevmekten asla vazgeçmeyecekler ama Ben, Jennifer’ı kontrol edemiyor; Jennifer da Ben’i değiştiremiyor. Bu evliliğin sürmesine imkan yoktu” dedi.

“TERAPİYE KATILMA KONUSUNDA İSTEKLİ”

Başka bir kaynak ise Lopez ve Affleck’in sorunlarını çözmek için çift terapisine başladıklarını bildirdi:

Ben, bir noktaya kadar terapinin işe yarayabileceğine inanıyor. Tüm bu aşağılayıcı süreçten nefret etse de açık fikirli bir şekilde terapiye katılma konusunda istekli. Ama bu evliliğin başarısını asla terapistin ofisinde olanlarla ölçmeyecek. Ayrıca çatışmaya ve istediğini elde etmek için savaşmak zorunda kalmaya karşı ortalama bir erkekten daha fazla tolerans gösteriyor.

ALYANSINI DA ÇIKARIP ATTI

Gündeme gelen ayrılık iddialarının ardından Ben Affleck tek başına kaldığı evden arabayla çıkarken görüntülendi. Daily Mail de yer alan habere göre, ünlü ismin alyansının da parmağında olmadığı dikkatlerden kaçmadı.

Ben Affleck’in fotoğraflarının çekildiği anlarda eski eşi Jennifer Lopez ve kızları Violet de yakınlardaydı. Eski eşlerin oğulları Samuel’in maçına gittikleri öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x